Stalo se vám někdy, že váš iPhone přestal reagovat? Pokud nevíte, co dělat, když iPhone nereaguje, jste na správném místě! V tomto článku vám ukážeme, jak restartovat zařízení rychle a snadno, abyste se mohli vrátit k efektivnímu používání vašeho oblíbeného telefonu. Nezoufejte, postup je jednoduchý a zvládne ho opravdu každý – pojďme se na to podívat!
Co způsobuje nereagující iPhone?
Když náš milovaný iPhone přestane poslouchat, může to být docela frustrující zážitek. Občas se stane, že se náš telefon zamkne, jakoby Zdeněk Pohlreich zamkl své kuchařské tajemství. Zvláště když spěcháme a potřebujeme zavolat nebo napsat zprávu. Ale co vlastně stojí za tímto mysteriem nereagujícího iPhonu?
Nejčastější příčiny
V prvé řadě je dobré mít na paměti, že iPhone je v podstatě mini počítač v naší kapse, takže různých příčin může být celá řada. Tady je pár „vyděšených“ možností, které byste měli zkontrolovat:
- Chyby v softwaru: Někdy může být problém ve staré verzi operačního systému, která se zkrátka chová jako rozmlsaná teenagerka – nevydrží nic a jen se vzteká.
- Přetížený systém: Pokud máte na telefonu příliš otevřených aplikací, je to jako snažit se dostat na koncert a najednou objevit, že ste všechna místa prodali bez vás.
- Hardware a baterie: Může se také stát, že je problém s hardwarem, anebo vaše baterie křičí o pomoc – znáte to, i telefonu se někdy chce na dovolenou!
Jak to vyřešit
Pokud zjistíte, že iPhone odmítá poslouchat, je dobré vědět, že máte pár triků v rukávu. Můžete zkusit:
- Tvrdý restart: Tento starý trik funguje často jako zázrak. Stiskněte kombinaci tlačítek, která odpovídá modelu vašeho iPhonu – třeba jako když tlačíte „všechno najednou“, abyste dostali atmosféru na ulici Hong Kongu přímo k sobě domů.
- Aktualizace software: Zkontrolujte, zda nemáte dostupnou novou aktualizaci. Někdy je to jako dostat nový recept od babičky – váš telefon se může najednou cítit jako znovuzrozený.
A samozřejmě, pokud máte podezření na hardwarový problém, neutíkejte hned do obchodu, ale zkuste navštívit Apple support nebo autorizovaný servis. Někdy je fajn mít na paměti, že naše telefony totiž také potřebují čas na regeneraci – podobně jako my po víkendu stráveném s přáteli.
Jak restartovat iPhone snadno
Restartování iPhonu může znít jako běžná záležitost, ale když váš přístroj neodpovídá, tahle malá klička se může stát vaší „záchranou“. Někdy je to jako když se v restauraci na vás čeká číšník, ale všichni kolem vás mají jídlo – je to prostě frustrující. Naštěstí je to proces, který zvládne každý bez ohledu na to, jestli jste technický génius nebo spíše „kdo by dobrovolně utíral prach na klávesnici“ typ člověka. Pojďme se podívat, jak na to!
Jak na restartování iPhonu
Restart vašeho iPhonu je snadný, rychlý a velmi účinný způsob, jak mu dát nový život. Tak pojďme na to:
- Pro iPhone 8 a novější: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti, poté tlačítko pro snížení hlasitosti a nakonec podržte tlačítko boční (spánek/ probuzení) dokud se neobjeví logo Apple. Je to jako rychlá choreografie, jen bez hudby!
- Pro iPhone 7 a 7 Plus: Stiskněte současně tlačítka pro snížení hlasitosti a boční. Držte je, dokud se neobjeví logo Apple. Je to tak snadné, že byste to mohli zvládnout i při vaření brambor!
- Pro iPhone 6S a starší: Podržte tlačítka domů a boční najednou, dokud se neukáže logo Apple. Skoro to vypadá jako kouzlo – „abrakadabra, tvůj telefon se restartuje!“
Co dělat, když nejde ani restart
Pokud iPhone opravdu nechce spolupracovat a neobjevuje se logo Apple ani po několika pokusech, možná je na čase přistoupit k bitvě s jeho výkonem:
- Napájení přes USB: Zkuste připojit telefon k nabíječce a nechte ho pár minut na klidném místě. Někdy potřebuje jen doplnit energii, jako my po vydatném obědě!
- Aktualizace softwaru: Jakmile se dostanete k obrazovce, zkontrolujte, jestli se neobjevila nějaká aktualizace. Někdy staré verze fungují jako zapomenutý vzor na stolu – potřebují vyčistit!
Typ iPhonu | Postup pro restart |
---|---|
iPhone 8 a novější | Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti, poté tlačítko pro snížení hlasitosti a podržte boční tlačítko. |
iPhone 7 a 7 Plus | Stiskněte současně tlačítka pro snížení hlasitosti a boční. |
iPhone 6S a starší | Podržte tlačítka domů a boční. |
Pamatujte, každý telefon má svoje tajemství a někdy prostě potřebuje jen chvilku klidu, aby si uvědomil, že je na světě. A nezapomeňte, že pokud se situace nelepší, kvalitní technická podpora může být vaší svatyní v nouzi. Jen se držte naděje, že s každým restartem se váš iPhone vrátí do formy jako boxer po rychlém tréninku!
Kdy je čas na tvrdý reset?
Když váš iPhone začne mít „svou krizi“, a odmítá poslechnout nebo se chovat slušně, přichází okamžik pravdy. Бezyváte, když nefunguje žádná z běžných metod restartování? Možná je načase se zaměřit na tvrdý reset. Přesně tak, vzít telefon do ruky, zmáčknout ty správné kombinace tlačítek a doufat, že se situace zlepší.
Co to vlastně znamená?
Tvrdý reset, nebo také force restart, je jako když zavřete a znovu otevřete knihu, ve které se už dlouho ztrácíte. V mnoha případech se tím vyřeší různé technické šlamastyky, které by mohly být skryté pod povrchem. A jak na to? Na většině moderních iPhonů se používá tento postup:
- Rychle stiskněte a pusťte tlačítko pro zvýšení hlasitosti.
- Rychle stiskněte a pusťte tlačítko pro snížení hlasitosti.
- Potom stiskněte a držte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.
Takto snadno můžete potenciálně „rozpojit“ chybové stavy, které jinak neodstraníte běžným restartem.
Kdy zasáhnout?
Pokud budete muset sáhnout po tvrdém resetu, je dobré vědět, co k tomu vede. Zde je několik situací, kdy se to opravdu vyplatí:
Situace | Popis |
---|---|
Telefon se zaseknul. | Citrónová šťáva je fajn, ale někdy potřebujete pořádný šok. |
Aplikace neodpovídá. | Stejně jako vy, když vám někdo skočí do řeči! |
Černá obrazovka. | To už je vážně kritické. Černé plátno obavy nikomu nezpůsobí. |
Pokud vám telefon přestane přijímat dotyky, nebo se chová jako byste mu ukradli všechna nabíječka, pravděpodobně byste měli hledat podrobnosti o tom, jak na tvrdý reset. Někdy je ale lepší hledat radu u odborníků nebo se porozhlédnout po fórech, kde o tom lidé sdílejí své zážitky.
Některé situace si žádají rychlé a radikální kroky. Tvrdý reset by měl být ale poslední možností, protože jakmile to uděláte, může to ovlivnit vaši data, pokud nemáte zálohu. Jak říkají naši profesionální kamarádi v oboru IT, „nežijte v chaosu, raději vše zálohujte a pak se odvažte“. A nakonec, jakmile se vám podaří vrátit telefon zpět do života, nezapomeňte si osvojit pár preventivních kroků, abyste nemuseli znovu podstupovat tuto emocionální horskou dráhu.
Jak obnovit iPhone bez ztráty dat
Stalo se vám, že váš iPhone zřejmě šel na nějakou prodlouženou dovolenou bez vás? Nereaguje, zamrzá, nebo se jen tak podivně chová, jako by při zapnutí místo normálního loga vypadl z okna. Není třeba panikařit! Pokud se budete chtít vyhnout ztrátě dat, což je jako snaha vypustit vzduch z nafukovacího balonku, aniž byste ho praskli, máme pro vás řešení. Obnovení iPhonu bez ztráty dat je možné, a my vám ukážeme, jak na to.
Jak zálohovat vaše data
Než začnete, zkontrolujeme, jestli máte všechna vaše drahocenná data v bezpečí. Je to jako pověsit si zrcadlo na stěnu a ujistit se, že se v něm nevidíte z celé špinavé strany. Zálohování je velmi důležité a můžeme to udělat několika způsoby:
- iCloud: Přihlašte se do nastavení a přejděte do sekce iCloud, kde si můžete nastavit automatické zálohování; není to tak složité jako skládat Rubikovu kostku, slibuji!
- iTunes: Připojte iPhone k počítači a synchronizujte ho s vaším iTunes. Připravte se na to, že chvilku počkáte, než se všechna data zkopírují – ale neplačte, za to bude váš telefon jako nový!
Metoda | Jak to funguje |
---|---|
iCloud | Automatické zálohování přes Wi-Fi na server Apple. |
iTunes | Ruční zálohování připojením přes USB. |
Přechod na obnovu iPhonu
Pokud máte data v bezpečí, můžeme přejít k obnově telefonu. Ve zjednodušené definici, obnova znamená smáznout to, co je v telefonu, a nahradit to novější verzí. Ale nezoufejte, vaše data jsou stále někde poblíž. Existují tři hlavní metody:
- Obnova přes iTunes: Spusťte iTunes a připojte telefon. Klikněte na nabídku Obnovit iPhone, a pak se držte pokynů. Zní to snadněji než rozmotat sluchátka v kapse!
- Obnova přes režim DFU: Po zapnutí telefonu držte Power a Home tlačítko, dokud se neobjeví logo Apple. Poté dejte Obnovit. Ale pozor, režim DFU je jako kuchařská kniha pro pokročilé – nedoporučuje se, pokud si nejste jisti tím, co děláte.
- Obnova přes iCloud: Pokud jste si zvolili zálohu na iCloudu, jděte do Nastavení, Obnovit a vyberte možnost Obnovit ze zálohy iCloud. Je to jako objednání jídla z vašich oblíbených, ale musíte si vybrat správnou zálohu!
Chcete-li se vyhnout ztrátě cenných chvílí, nezapomeňte být opatrní. I když se procesy mohou zdát jednoduché, vždy je dobré mít v záloze důvěryhodného kamaráda, který se v iPhonech vyzná! Možná se nakonec i pobavíte, když si vzpomenete, jak během těchto akcí trolí internet!
Tipy pro prevenci problémů s iPhonem
Když si pořídíte iPhone, očekáváte spolehlivého společníka na každodenní dobrodružství. Ale co když najednou začnete mít problémy? I když je iPhone jako Ferrari ve světě telefonů, i Ferrari potřebuje občas údržbu, jinak může začít zlobit. Existuje však několik triků, jak předejít potížím, které vám mohou ušetřit čas a nervy. Následujte tyto tipy a mějte svůj iPhone v top kondici!
Udržujte software aktuální
Pokud chcete, aby váš iPhone běžel jako na pevném ledu, pravidelně aktualizujte jeho operační systém. Apple neustále vydává aktualizace, které opravují chyby a přidávají nové funkce. Nezapomeňte na možnost automatických aktualizací! Můžete to udělat následujícím způsobem:
- Jděte do Nastavení.
- Vyberte Obecné.
- Klikněte na Aktualizace softwaru.
- Povolejte Automatické aktualizace.
Takto budete mít vždy nejnovější funkce a zabezpečení na dosah ruky. A kdo by nechtěl mít telefon, který je vždy o krok napřed?!
Uvolněte místo v zařízení
Myslím, že i vy jste někdy zažili ten okamžik, kdy váš iPhone začne zpomalovat jako babička, která si chce v klidu přečíst noviny. Často je to způsobeno nedostatkem volného místa v úložišti. Zkontrolujte, co máte v telefonu a zvažte uvolnění nějakého místa. Přesuňte fotky na iCloud, smažte nevyužívané aplikace, nebo ukládejte své oblíbené videa na externí disk. A tady je jasná tabulka, co udělat:
Úkol | Jak na to |
---|---|
Zálohovat fotky | iCloud nebo externí disk |
Smazat nevyužívané aplikace | Podržte ikonu aplikace a zvolte ‚Smazat‘ |
Vyčistit stahovací složku | Odstranit stažené soubory |
Chraňte svůj iPhone před fyzickým poškozením
Nikdo nemá rád, když mu telefon spadne a obrazovka se rozbije jako dětský sen. Ale existují jednoduché kroky, jak tomu předejít. Investujte do kvalitního pouzdra – je to jako nosit helmu na kole. Mohlo by se to zdát přehnané, ale v některých případech se ochrana opravdu vyplatí. A nezapomínejte na temperované sklo, které ochrání obrazovku před poškrábáním. Vzpomínám si, jak jsem jednou viděl kluka, který měl svou nálepku „známý sběratel škrábanců“ – to opravdu není cool!
Kromě toho se vyhněte používání telefonu v nebezpečných situacích, jako je jízda na kole nebo chůze po schodech. Kdo ví, co všechno se může stát? Takže si dejte pozor, ať váš iPhone nefinišuje jako vy s Osterem na vodě!
Jak kontaktovat zákaznickou podporu Apple
Když váš iPhone začne vyvádět, je to jako když váš oblíbený barista v kavárně zapomene na váš oblíbený kávový nápoj – je to frustrující! Ale co dělat, když se rozhodl, že bude ignorovat všechny vaše pokusy o interakci? Pokud běžné triky selhávají, je čas zavolat na pomoc a zjistit, jak efektivně kontaktovat zákaznickou podporu Apple, aby vám pomohli vytáhnout váš smartphone ze zakletého stavu.
Jak se dostat k odborníkům Apple
Nejprve se ujistěte, že máte po ruce potřebné informace o svém zařízení. Většinou je potřeba znát:
- Model iPhonu – Můžete ho najít na zadní straně telefonu nebo v nastavení.
- Verzi operačního systému iOS – V nastavení přejděte na ’Obecné‘ > ‚O aplikaci‘.
- Popis problému – Čím lépe vysvětlíte, co se stalo, tím snáze vám pomohou.
Pokud máte vše připraveno, můžete zavolat přímo na Apple Support na číslo 800 700 527, kde vám s úsměvem na telefonní sluchátko přiřadí odborníka, který se s vámi podělí o tipy a triky, jak oživit váš iPhone. Další možností je navštívit oficiální webovou stránku podpory Apple, kde najdete chatovací funkci pro ty, kteří dávají přednost textu před telefonáty.
Jak využít Apple Store
Někdy je osobní setkání s odborníkem to nejlepší řešení. Neváhejte se objednat na schůzku v nejbližším Apple Store. Přineste si svůj telefon, popište problém, a sledujte, jak se technik pokouší rozluštit tajemství, které se skrývá za neochotou vašeho zařízení spolupracovat. Mějte však na paměti, že objednání předem je klíčové, jinak můžete strávit víc času čekáním než opravou!
Online podpora a komunity
Pokud máte chuť si přivydělat trochu trpělivosti, můžete prozkoumat online komunity a fóra, jako je jakýsi Apple Discussion Forum nebo Reddit. Tam můžete najít lidi, kteří si prošli podobnými problémy a podělí se o své zkušenosti. Někdy se na první pohled zdánlivý problém může ukázat jako běžná nedorozumění, a jednoduchý tip od jiného uživatele vám může ušetřit čas i nervy.
Alternativy, když restart nepomůže
Když se váš iPhone nedá restartovat a stále se chová jako zmatený pes, je čas vyzkoušet některé pokročilejší metody. Není třeba panikařit, i když se zdá, že váš telefon uvízl v nějaké digitální pustině. Existuje několik alternativních postupů, které můžete vyzkoušet, než se vydáte k servisnímu středisku nebo se rozhodnete koupit novou „hračku“. Než se pustíme do detailů, vzpomeňte si na ten pocit, když zapnete notebook po celodenním výpadku elektřiny – iPhone může občas potřebovat něco víc než jen reboot.
Odpojení příslušenství
Začněme prvním krokem, který může někdy znamenat rozdíl mezi funkčním telefonem a iritujícím kusem plastu. Zkuste odpojit veškeré příslušenství – ať už se jedná o sluchátka, nabíječku nebo externí disk. Někdy může špatně připojené zařízení způsobit nečekané problémy, jako byste se pokoušeli připojit DVD přehrávač k mikrovlnce. Po odpojení příslušenství počkejte několik minut a zkuste telefon znovu zapnout.
Aktualizace softwaru
Dalším možným scénářem je, že váš iPhone potřebuje bezpodmínečně nějakou aktualizaci. Ne, že bychom si mysleli, že ve vašem telefonu dřímá virus, ale občas se iOS může dostat do stavu zmatku. Pokud máte možnost, zkuste připojit iPhone k počítači a otevřít iTunes nebo Finder (v závislosti na vašem operačním systému). Odtud zkuste zkontrolovat, zda nejsou dostupné aktualizace softwaru. Pokud ano, nainstalujte je – někdy i malá aktualizace může způsobit, že funkčnost telefonu se navrátí jako bumerang.
Obnovení továrního nastavení
Pokud předchozí kroky selhaly, zbývá poslední možnost, a tím je obnovení továrního nastavení. Pamatujte, toto je jako resetování domácí WiFi, když nefunguje – naprosto vyčistíte vše a začnete odznova. Dejte si pozor, abyste si předtím udělali zálohu všech důležitých dat, protože vymazání nastavení bude mít za následek odstranění všech vašich osobních informací, jakoby se nic nestalo. Tento krok se provádí následovně:
Krok | Popis |
---|---|
1 | Otevřete Nastavení |
2 | Vyberte možnost Obecné |
3 | Přejděte dolů a zvolte Reset |
4 | Vyberte „Vymazat veškerý obsah a nastavení“ |
Tento proces může trvat několik minut, takže si udělejte kávu, nebo si dejte krátkou procházku, zatímco čekáte. Je to sice radikální řešení, ale někdy je to jedniný způsob, jak telefonu udělat „restart“ a nastartovat ho jako nový strojek. A pokud ani poté telefon nezačne fungovat, je čas zvážit návštěvu autorizovaného servisu. Ale nejprve mu dejte šanci! Možná vás překvapí, jak moc se rád vrátí zpět do života po takovém zásahu.
Otázky a Odpovědi
Co způsobuje, že iPhone nereaguje?
Existuje několik důvodů, proč může váš iPhone přestat reagovat. Mezi nejčastější patří softwarové chyby, nedostatek paměti, nebo hardwarové problémy. Softwarové chyby se mohou týkat aplikací, které nefungují správně, ať už jsou důsledkem neúplných aktualizací nebo chyb v kódu. Je to častý jev při používání beta verzí operačního systému iOS.
Další problém může být spojen s nedostatkem paměti. Pokud je vaše zařízení přeplněné aplikacemi a soubory, může se zpomalit a dokonce i úplně přestat reagovat. Ačkoli iPhony mají obvykle dostatek výkonu pro běžné úkoly, nadměrné množství uložených dat může způsobit, že systém nebude schopen efektivně zpracovávat požadavky.
V některých případech mohou hardwarové problémy zahrnovat fyzické poškození, jako je prasklý displej nebo problémy s baterií. Takové situace mohou vyžadovat odbornou pomoc a opraváře.
Jak rychle restartovat iPhone, když nereaguje?
Pokud váš iPhone přestane reagovat, jednou z nejjednodušších metod, jak opětovně aktivovat zařízení, je jeho restartování. Existují různé způsoby restartu v závislosti na modelu vašeho iPhonu. Například pro iPhone 8 a novější stačí krátce stisknout a uvolnit tlačítko pro zvýšení hlasitosti, poté stisknout a uvolnit tlačítko pro snížení hlasitosti, a nakonec stisknout a držet boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.
Na iPhonu 7 a 7 Plus je proces trochu jiný: musíte stisknout a držet současně tlačítko pro snížení hlasitosti a tlačítko pro zapnutí, dokud se neobjeví logo. Pro starší modely, jako je iPhone 6s a SE, stiskněte a držte tlačítko domů a tlačítko pro zapnutí po dobu několika sekund, dokud se neobjeví logo. Tyto kroky jsou efektivní a mohou přinést rychlé řešení, které vám umožní dostat iPhone zpět do normálního provozu.
Jak dlouho by restartování mělo trvat?
Obvykle proces restartování iPhonu trvá jen několik sekund. Po provedení správných kroků by měl iPhone začít reagovat během krátkého času, maximálně do 30-60 sekund. Pokud se zařízení po restartu stále neprobudilo, může to naznačovat vážnější problém. V takovém případě se doporučujezkontrolovat stav baterie nebo se obrátit na technickou podporu Apple.
Je také důležité vědět, že restartování iPhonu nezpůsobí ztrátu dat. Po restartu byste měli být schopni pokračovat v práci přesně tam, kde jste přestali. Nicméně, pokud iPhone přestává reagovat často, může být užitečné provést dodatečné kroky, jako je aktualizace systému iOS nebo odstranění přetížených aplikací.
Co dělat, když restartování nepomůže?
Pokud se váš iPhone po restartování stále chová neobvykle, můžete zkusit další postupy. Jednou z možností je aktualizace operačního systému iOS, pokud je k dispozici. Novější verze operačního systému mohou obsahovat opravy chyb a vylepšení, které mohou řešit problémy s reakcemi zařízení.
Dalším krokem je obnovení nastavení telefonu. Přejděte na Nastavení > Obecné > Obnovit a vyberte možnost „Obnovit všechna nastavení“. Tento postup obvykle nevymaže vaše data, ale vrátí všechna nastavení do výchozího stavu. Je to užitečné, když vám změníte nastavení, která mohou způsobit problémy.
Pokud problémy přetrvávají, může být také nezbytné zkontrolovat hardware. Někdy mohou sám lidé chybně diagnostikovat problémy, které vyžadují odbornou pomoc. Měli byste zvažovat návštěvu autorizovaného servisu Apple nebo kontaktovat technickou podporu Apple pro další vedení.
Kdy je třeba vyhledat odbornou pomoc?
Je důležité vědoma si, kdy je čas vyhledat odbornou pomoc. Pokud se váš iPhone nezapne po několika pokusech o restart, nebo pokud se objeví varovná oznámení, jako je „Baterie vadná“, můžete mít vážný problém s hardwarem, který vyžaduje technického specialistu. V takových případech je vhodné navštívit autorizovaný servis, kde mají odborníci potřebné know-how a nástroje pro diagnostiku a opravu.
Dalším důvodem k vyhledání odborné pomoci je situace, kdy se na displeji objeví černá obrazovka nebo se zařízení nezapne. Tyto problémy mohou signalizovat vážné poškození interiéru zařízení nebo jakékoli problémy s komponenty jako je motherboard nebo baterie. Rádi byste se vyhnuli pokusům o domácí opravy, které by mohly zařízení ještě více poškodit.
Nikdy se nebojte vyhledat pomoc, pokud máte pocit, že situace přesahuje vaše možnosti. Odborníci vám mohou ušetřit čas a zbytečné frustrace.
Jak předejít problémům s iPhonem v budoucnu?
Prevence je vždy lepší než léčba. Chcete-li předejít budoucím problémům s nereagujícím iPhonem, existuje několik zásadních kroků, které můžete podniknout. Prvním je pravidelně aktualizovat software. Apple pravidelně vydává aktualizace, které opravují chyby a zlepšují celkový výkon zařízení. Nastavte svůj iPhone tak, aby se automaticky aktualizoval, nebo se pravidelně kontrolujte, zda nejsou k dispozici nové aktualizace.
Další důležitou zásadou je spravovat úložný prostor vašeho zařízení. Pravidelně kontrolujte, kolik volného místa máte a odstraňte aplikace či soubory, které už nepoužíváte. Můžete také předem zálohovat nejdůležitější data na iCloud nebo jiná úložiště, abyste se vyhnuli ztrátě dat v případě technických potíží.
A nakonec nezapomínejte na bezpečné používání zařízení. Vyhýbejte se vysoce intenzivním aktivitám, jako je hraní náročných her, pokud máte problémy s přehříváním zařízení, což může také vést k problémům s výkonem. Věnování pozornosti těmto aspektům vám může pomoci vyhnout se frustraci a zajistit, že váš iPhone bude fungovat efektivně a bezproblémově.
Klíčové Poznatky
Na závěr našeho článku „Co dělat, když iPhone nereaguje? Restartujte ho rychle a snadno!“ doufáme, že máte nyní jasnější představu o tom, jak efektivně řešit nečekané situace se svým iPhonem. Ať už se váš telefon rozhodne k odmlce, nebo se nechce postavit do pozoru, nezoufejte. Často stačí jen jednoduchý restart a váš iPhone bude opět jako nový.
Pamatujte, že máte k dispozici nejen tradiční metody, ale i některé méně známé triky, které vám mohou pomoci dostat se z nouze. Takže až příště váš miláček začně protestovat, buďte připraveni a použijte tipy, které jsme vám představili. Pokud vám náhodou „fouknutí do ucha“ nepomůže, nezapomeňte, že pomoc je jen pár kliknutí daleko. A nezapomeňte – nezpanikařit! Podívejte se také po aktualizacích softwaru nebo návštěvě odborníka, když si nevíte rady.
Vzhůru do dalšího zkoumání technologií, které nám usnadňují život! A hlavně, ať vám váš iPhone slouží věrně a bez zádrhelů.