Jak vymazat obrazovku telefonu?

Obrazovky smartphonu se velmi rychle zašpiní.To není překvapivé, protože se jich během rozhovoru neustále dotýkáme svými prsty a v případě smartphonu také pokožkou obličeje.Jaký je nejlepší způsob, jak vymazat dotykovou obrazovku?

Nejlepší a nejlevnější zařízení je obyčejný hadřík z mikrovlákna, který je uveden v dodatku, například při nákupu filmu nebo ochranného skla pro chytrý telefon.Můžete si ji také koupit v oddělení prodeje brýlí, elektronických zařízení nebo v lékárně.Odvádí skvělou práci s mastnými skvrnami, otisky prstů a dokonce i prachem.

Pokud je obrazovka příliš mastná, můžete použít speciální ubrousky, které otírají běžný monitor počítače.Ale pozor!Skutečnost je taková, že zaprvé mohou být takové utěrky příliš vlhké, v důsledku čehož může voda jednoduše deaktivovat zařízení, a za druhé je nemožné, aby speciální utěrky jako alkohol nebo amoniak byly obsaženy v utěrkách.Proč?Mohou ovlivnit oleofobní povlak a zkazit jej.

Pokud se na obrazovku dostane vlhkost, ihned ji otřete hadříkem z mikrovlákna.

Obecně je nejlepší volba mikrovlákno.

Mohu chránit obrazovku před nečistotami?

Obecně lze říci, že každá obrazovka je rozmazaná, i když pokud používáte matný film, budou vaše otisky prstů neviditelné.

Oleofobní povlak nejen chrání obrazovku před samotnými mastnými skvrnami, ale také usnadňuje jejich odstranění tím, že utrácí jen jedenkrát stejné mikrovlákno na obrazovce.Na displejích, kde není oleofobní povlak, je mastné skvrny obtížnější prát.

Nejlepší možností je ponechat si malý hadřík z mikrovlákna v kapse a používat jej podle potřeby.