Jak přenést fotografie na paměťovou kartu v zařízení Android?

Moderní telefony a tablety používají vynikající kamerové moduly, které vám někdy umožňují získat profesionální fotografie.Spolu se zvyšováním kvality samotných obrázků však roste i velikost fotografií, které zabírají mnoho prostoru.Pokud v zařízení dojde volné místo, měli byste jej uvolnit.Toho lze dosáhnout včetně použití paměťové karty, na kterou přeneseme fotografie a podle toho uvolníme místo v zařízení.

Přenos fotografií z hlavní paměti na paměťovou kartu

Abyste mohli přenést obrázky na paměťovou kartu, musíte mít ve smartphonu nebo tabletu nainstalovanou samotnou paměťovou kartu asprávce souborů.

Zde je paměťová karta:

Po vložení paměťové karty do smartphonu se můžete ujistit, že ji zařízení „vidí“.Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“ a vyberte podsekci „Paměť“ (nebo „Údržba zařízení“, jako je tomu v případě firmwaru Samsung a One UI).

Zde najdete položku „SD paměťová karta“.Jak vidíte, naše zařízení kartu rozpoznalo.

Nyní potřebujete správce souborů.Jako správce souborů můžete použít libovolnou zvolenou aplikaci, protože samotný proces přenosu bude podobný.Pokud je již FM nainstalován ve vašem firmwaru, můžete jej použít.Pokud ne, stáhněte si pomocí obchodu Google Play.Použijeme vestavěný správce souborů Samsung - „Moje soubory“.

Klikněte na „Obrázky“.

Vyberte soubory, které chcete přesunout (stiskněte a přidržte soubor a poté vyberte další, pokud jich je několik).V dolní části obrazovky klikněte na „Kopírovat“ nebo „Přesunout“ - podle toho, co musíte udělat.

Vrátíme se o jeden krok zpět a vybereme „flash disk“, který jsme přidali.

Pokud chcete přidat soubory do kořenového adresáře paměťové karty, stačí kliknout na „Přesunout sem“.

Ukázalo se.

Složku můžete vytvořit kliknutím na tři body a výběrem položky „Vytvořit složku“ v nabídce.

Nastavte název složky.

Otevřete jej a přenášejte soubory stejným způsobem.

Jak vidíte, není nic složitého.Tímto způsobem můžete na paměťovou kartu přenášet jiné soubory, s výjimkou aplikací, nebo je můžete přenášet z paměťové karty do hlavní paměti.