Jak přeinstalovat Android do telefonu nebo tabletu?

Tato otázka je položena mnoha uživateli chytrých telefonů a tabletů Android.Nakonec je zajímavé, jak přeinstalovat systém, zejména pokud jste již měli zkušenosti s přeinstalací operačního systému Windows ...

Není to tak jednoduché.Spíše je to stále snazší, než to zní.Řekněme, že smartphone začal zpomalovat, mrznout, zatímco žádná akce nepomůže obnovit jeho předchozí rychlost.Co chce uživatel dělat?Spíše přeinstalujte operační systém.Android má speciální funkci, která vám umožní provést kompletní reset, a tím obnovit výchozí tovární stav zařízení.Tato funkce je dobrá, protože nemusíte stahovat a instalovat firmware - stačí stisknout několik dotykových kláves, po kterých se smartphone nebo tablet „resetuje“ a vrátí se do původního stavu.Je to pohodlné?Špatné slovo.

Samozřejmě, pokud máte velké přání, můžete si stáhnout stejný firmware, který je nainstalován ve vašem gadgetu, a nainstalovat jej do zařízení.V tom však nevidíme žádný smysl - je to jen ztráta času a často - nervů.Proto vám nyní řekneme, jak resetovat nastavení.Chcete-li to provést, použijte smartphone Samsung Galaxy.

Vezměte prosím na vědomí, že při resetování všech informací ze zařízení jsou vymazány, musíte se postarat o zálohu potřebných dat předem, abyste se vyhnuli jejich trvalému vymazání.

Najděte ikonu nastavení na ploše a klepněte na ni.

Další položkou je vyhledávání v nabídce v sekci „Archivace a resetování“ (lze ji také nazvat „Obnovit a obnovit“).

Přejděte do této části, ve spodní části obrazovky se zobrazí položka „Reset Data“ nebo „Reset Settings“.Klikněte na něj.

Zde uvidíte informace o tom, co bude z vašeho smartphonu nebo tabletu odstraněno.Kromě toho, pokud jste přihlášeni k jednomu nebo jinému účtu, bude to uvedeno.Klikněte na tlačítko „Resetovat zařízení“.

Nyní opět potvrďte vymazání údajů kliknutím na tlačítko „Smazat vše“.

Gadget se restartuje, data budou smazána, což může nějakou dobu trvat.Na konci procesu se zařízení automaticky spustí.Celý proces obvykle netrvá déle než 5-10 minut.

Přeinstalace systému Android pomocí režimu obnovení

Existuje další možnost, jak obnovit nastavení prostřednictvím obnovení nabídky.Nejprve je třeba zavést systém pro obnovení (jak to provést, zde ), poté vyberte sekci vymazání dat /tovární nastavení (lze ji nazvat Vymazat a obnovit).

Poté pomocí navigace v menu pomocí mechanických kláves vyberte možnost Vymazat všechna data a potvrďte stisknutím tlačítka Ano - vymažte všechna uživatelská data.

Nastavení budou resetována.Nakonec budete muset restartovat zařízení výběrem Reboot system now.