Jak obnovit smazané fotografie v telefonu nebo tabletu Android?

Určitě všichni čelili této situaci: pokusil se vymazat některé fotografie, ale smazal úplně jiné!Pokud váš smartphone nebo tablet funguje na základě operačního systému Android, ne všechno se ztratí, fotografii lze obnovit.Upozorňujeme však předem, že toho lze dosáhnout pouze v případě, že aplikaci budou udělena rootová práva.Pokud vaše zařízení nemá práva root, můžete je nainstalovat.Jak to udělat na vašem zařízení, přečtěte si fórum w3bsit3-dns.com.Nezapomeňte, že práva uživatele root zneplatňují chytrý telefon nebo tablet.

Příklad obnovení fotografií se zobrazí na smartphonu, nepotřebujete počítač.

Přejděte do služby Google Play Market a do vyhledávání napište něco jako „obnovit smazané fotografie“, obnovení fotografií atd.Získejte seznam aplikací a vyberte si z nich tu, která se vám líbí.Vybrali jsme bezplatnou aplikaci pro obnovu fotografií DiskDigger od společnosti Defiant Technologies, LLC.

Nainstalujte aplikaci, poté spusťte a okamžitě udělte oprávnění root.

Poté obdržíte zprávu o udělení práv superuživatele.

Dále uvidíte seznam dostupných sekcí v části Úplné skenování.Sekce „Simple Search (without ROOT)“ není třeba se dotýkat, byla vytvořena pro vyhledávání dostupných obrázků.Vyberte sekci, ve které chcete fotografie obnovit, a klikněte na ni.

Nyní vyberte soubory pro vyhledávání.V našem případě se jedná o JPG, v případě potřeby můžete také zvolit PNG (úplné pokročilé vyhledávání souborů je k dispozici ve verzi Pro).Po výběruklikněte na OK.

Hledání začalo.

Skenování bylo dokončeno.Před vyhledáváním jsme úmyslně smazali dva soubory, jeden z nich byl nalezen.Proč?Ukazuje se, že druhý smazaný soubor byl v jiné sekci, takže nás aplikace klamala.

A co znamená „13 souborů skrytých podle nastavení“?Klikněte na ozubené kolo a uvidíte, že je zobrazena minimální velikost souboru v bajtech, kterou lze zobrazit.

Zrušte toto číslo (nastaveno na 0), uložte změny a zobrazte všechny nalezené obrázky.

Nyní obnovujeme obrázky.Vybereme potřebné (zaškrtneme), v horní části klikneme na tlačítko „Obnova“.

Vyberte, kam chcete fotografii obnovit.Například v sekci nebo složce na zařízení.

Obrázek byl uložen.

Otevřete sekci správce souborů a podívejte se na obnovený obrázek.

Jak vidíte, obnovení souborů funguje.