Jak dát vyzváněcí tón na SMS v telefonu Android?

Představte si, že máte smartphone založený na operačním systému Android a že chcete nastavit vlastní melodii na SMS (melodie se hraje, když obdržíte zprávu), která se vám v poslední době tolik líbí.Jak na to?

Nejprve vyhledejte melodii nebo ji vystřihněte z nějaké písně.Dále jej musíte přenést do smartphonu.Za tímto účelem jsme vytvořili hudební složku Media (název byl vynalezen, můžete složku pojmenovat, jak chcete), po které byla do ní přenesena požadovaná melodie MP3.

Nyní se vracíme do našeho zařízení a přejdeme na nastavení.

V nastavení najdeme sekci „Zvuk“.V našem případě se nazývá „Zvukové profily“.

V této sekci najdete položku „Zvuková oznámení“ a klepněte na ni.

Zobrazí se okno s dotazem, co používat - multimediální úložiště nebo správce souborů?Pokud vyberete multimediální úložiště, otevře se seznam standardních skladeb, ale nepotřebujeme je.Proto vybíráme správce souborů (v našem případě ES Explorer můžete nainstalovat jakékoli jiné).

Pomocí správce souborů najdeme složku, do které jsme soubor umístili.Otevřete tuto složku, podívejte se na melodii a klepněte na ni.

Zvuk oznámení se změnil, jak můžete vidět sami.

Chcete-li poslouchat zvuk, pokud se melodie náhle nepřehraje, klikněte na „Zvuk oznámení“ a vyberte úložiště multimédií.Zde uvidíte svou melodii.Klepněte na ni a ona bude hrát.

Můžete tedy pro SMS přidat spoustu různých melodií a měnit je nejméně každých 10 minut.

Tento postup je stejný pro všechna zařízení Android, včetně Samsung, Sony, Alcatel atd.Změnit se může pouze skořápka a její vzhled.