Jak aktualizovat aplikaci v telefonu Android?

Stále odpovídáme na otázky týkající se operačního systému Android.Dnes budeme hovořit o tom, jak aktualizovat aplikace a hry.Stačí vám připomenout, že aktualizace nemůžete odstranit až na několik výjimek .Proto před aktualizací aplikace, přečtěte si recenze, aktualizace mohla být neúspěšná.

Začněme.Jsme připojeni k internetu a jdeme na Google Play.

Aplikace, kterou chcete aktualizovat, najdete na Google Play nebo v části Moje aplikace.Zvažte druhou metodu.

Provádíme přejetí zleva doprava z levého rámečku, po kterém se zobrazí nabídka.V něm vyberte možnost „Moje aplikace a hry“.

Uvidíte dvě karty: „Installed“ a „All“.První karta zobrazuje aplikace nainstalované v zařízení, které držíte.Na kartě Vše uvidíte všechny aplikace nainstalované na všech zařízeních bez výjimky, kde je tento účet používán.Zůstaňte na kartě Installed.

Řekněme, že je třeba aktualizovat prohlížeč Yandex.Browser.Klikneme na aplikaci a přejdeme na stránku prohlížeče.Dále klikněte na tlačítko „Aktualizovat“.

V případě potřeby udělte aplikaci oprávnění:

Stažení a instalace aktualizací je automatická.

Jakmile je aplikace aktualizována, objeví se tlačítko „Otevřít“, což znamená, že se použije nejnovější verze aplikace.

Nezapomeňte, že můžete aktualizovat všeaplikace okamžitě.Chcete-li to provést, přejděte zpět na kartu „Nainstalováno“ a klikněte na „Aktualizovat vše“.V tomto případě budou aktualizovány všechny aplikace, pro které jsou aktualizace k dispozici.Nezapomeňte, že to vyžaduje čas a lze vynaložit velké množství provozu, takže doporučujeme aktualizace aplikací prostřednictvím neomezeného internetu, například doma.

Pokud chcete, aby se aplikace automaticky aktualizovala, přejděte do nabídky a vyberte „Nastavení“.

Klikněte na „Aplikace Automatické aktualizace“ a vyberte „Vždy“.

Nyní aplikace budou automaticky aktualizovány po připojení k internetu.

Jak aktualizovat aplikaci na Androidu prostřednictvím počítače (bez Play Market)?

Nejjednodušší možností je stáhnout aplikaci s nejnovější aktualizací ve formě souboru APK, stáhnout ji do zařízení a nainstalovat pomocí libovolného správce souborů.

Kde si mohu stáhnout instalační soubor?Nejlepší využití trhu Play je samozřejmě snazší a bezpečnější.Pokud ale nemáte přístup do online obchodu s aplikacemi, můžete si soubor APK stáhnout do sítě, stáhnout do telefonu a nainstalovat.Jak instalovat aplikace z počítače, jsme zde podrobně popsali .