Co je přesměrování hovorů na telefonech Beeline, MTS, Megafon?

Už jste někdy slyšeli o přesměrování hovorů v telefonu?Určitě slyšeli, i když nevíte, co to je.Ve skutečnosti je vše celkem jednoduché - jedná se o speciální službu, kterou poskytují i ​​mobilní operátoři.

Přesměrování hovorů (přesměrování hovorů) je schopnost přesměrovat příchozí hovor z jednoho čísla na druhé.Podívejme se na nejjednodušší příklad.Inzerujete v novinách, připojujete telefonní číslo a čekáte na hovor.Událost nastane, v důsledku čeho je telefon několik dní odebrán.Protože reklama již byla zveřejněna v novinách, nemůžete číslo změnit, můžete však nastavit přesměrování hovorů na telefonu, který je od vás odebírán.Nastavit přesměrování hovorů a všechny příchozí hovory z tohoto čísla přejdou na jiné číslo - které určíte.Každý je šťastný a spokojený.

Upozorňujeme, že můžete přesměrovat hovory nejen na jiné mobilní číslo, ale také na pevné.

Druhy přesměrování hovorů

Existují 4 hlavní typy přesměrování hovorů.

  • Bezpodmínečné zasílání.V tomto případě jsou všechny příchozí hovory přesměrovány na jiné číslo.
  • Spedice podle zaměstnání.Hovory budou přesměrovány na jiné číslo, pouze pokud je obsazeno.
  • Přeposílání, pokud není odpověď.V tomto případě je přesměrování hovoru možné, pokud účastník nepřijme hovor.Čekací doba na lince můžezeptejte se účastníka sám.
  • Přesměrování, když síť není schopna navázat spojení s volaným číslem.Tento způsob přesměrování hovorů se používá, pokud je účastník mimo pokrytí sítě nebo je jeho telefon vypnutý.

Kolik to stojí?

Závisí na konkrétním tarifním a telekomunikačním operátorovi.Existují tarify, kde je přesměrování hovorů zdarma, existují tarify, za které musíte zaplatit.U samostatných tarifů se přeposílání provádí pouze v případě, že účastník překročil hranici bezplatných volání.